نماسازی سیمانی
27
آگوست

نما سازی سیمانی

نما سازی سیمانی .

نماهای بسیاری زیبایی را میتوان توسط سیمان خلق کرد عمده ترین نماهای سیمانی میتوان از:

  • نمای رومی
  • نمای چکشی
  • ونمای شسته
  • و …

نام برد.
روش کار هر کدام از نما سازی سیمانی متفاوت است .که در ادامه مقاله کمب به آن اشاره میکنیم همچنین قیمت سیمانکاری با توجه به نوع بنا ویا پیچیدگی آن تعیین میشود .
بهتر است قبل از هر اقدامی برای سیمانکاری نقشه ای ۳ بعدی توسط طراحان نمای ساختمانی تهیه شود تا بتوانید برنامه درستی برای اجرای آن و نور پردازی بعد از اجرا داشته باشید.
همچنین بهتر است در طبقه اول از سنگ برای نمای ساختمان استفاده شود.  و یا حداقل در سطح مجاور با زمین حدود ۴۰ سانتی متر تا ۱ متر از سنگ استفاده شود. تا در مقابل برف زمستانی که در پای دیوار می نشیند مقاومت بیشتری داشته باشد .
چون سیمان عایق آب نیست و رطوبت را عبورمیدهد.

البته برای جلوگیر ی از رطوبت امروزه نانوهایی آب گریز وارد بازار شده که در مقابل آب با استحکام است . و هم چنین از کثیف شدن نما جلوگیری میکند. ونما تغییر رنگ نمیدهد بهتره این را هم عرض کنم تو این چند سال که با این مواد آشنا شدیم میتوانیم این را ثابت کنیم که از ایزوگام هم بهتر عمل میکند .
مواد نانو گریز یا نانو ضد آب را بعد اتمام کار که کاملا سطح مورد نظر خشک شد، باپمپ ویا قلمو توسط اکیپ سیمانکار و یا نقاش ساختمان میتوان اجرا کرد.  و مواد کاملا بی رنگ بوده و هیچ تغییر در رنگ نمای ساختمان پدیدار نمیشود.

وهمچنین درصورتی که نمای ساختمان را با سیمان پوشش داده ایم، میتوانید برای زیباتر شدن نما و محافظت از سطح نما از رنگ آمیزی نمای سیمانی استفاده کرد.

در صورتی که از رنگ برای زیبایی نما استفاده نکردید بهتر است است یا از نانو استفاده کنین
یا هر ۵ سال یک بار اقدام به نما شویی نمایید تا نمادچار کثیفی وآلودگی نشود.

انواع نما سازی سیمانی که ازشون نام بردیم در بین آنها نمای رومی در بیشتر شهرها و حتی بیشتر کشور ها طرفدارانی بیشماری دارد. به دلایلی از جمله:

  1. طرحایی که باسیمان اجرا میشود را با سنگ نمیتوان اجرا کرد.
  2. سرعت کار بالا.
  3. کیفیت و مقاومت آن در هر شرایط آب و هوایی مقاوم در سرمامقاوم در گرما بیشترین مقاومت نسبت به نماهای دیگر در مقابل زلزله بخاطر یک پارچه بود سطح نما.
  4. نما سیمان رومی همانطور که دیدین وشنیدین از رومیان باستان به ارث مانده و از همان دوران تا به امروزخواهان بسیاری دارد. بخاطر طرحهای زیبایی که اجرا شده و بخاطر استحکام آن که سالیان دراز است پا برجا مانده است.

از طرحهایی که در نمای رومی میتوان اجرا شود:

با استفاده از رابیتس کشی و جوشکاری میتوان سینه کفتری یا باند به هر اندازه ای اجرا کرد.  که در بعضی از پروژه ها تا ارتاع ۳ متر هم اجرا شده است.
یا انواع دور پنجره های ابزار رومی که میتوان در هر نقشو نقاری اجرا کرد، هم با استفاده از جوشگاری ورابیتس کشی که تا ۳۰ ،۴۰ سانت میتوان به آن زخامت داد.  تا در ارتفاعات و برجهای بلند قابل رویت باشد.
و هم میتوان به صورت ساده رومی و یا طرح داررومی باشابلوم توسط سیمانکاران اجرا شود.

ویا ستونهای رومی قاشقی ویاستون های رومیه ساده و یا در طرحهای مختلفی اجرا کرد. وستونهای رومی را میتوان در هر اندازه وهر ارتفاعی با جوشگاری ورابیتس کشی اجرا کرد.
ویا سرستونهای برشی رومی ،سرتونهای کله گاوی ،سرستونهای ساده رومی ،سرستونهای طرحدار رومی ،پاستونهای رومی.

سیمانکاری رومی را میتوان در هزاران طرح جدید وزیبا اجرا کرد.

نمای رومی که از ابزارهای مانند سینه کفتری سیمانی ویا باند سیمانی،دور پنجره های که سیمان رومی اجرا شده و ستون هایی که سیمان رومی ،اجرا شده وسرستونهای سیمانی ،اجراشده.
را میتوان برای یک دست شدن که مونده به صلیقه صاحب کارها که هم از آبساب سیمانی،یا همان قلمدانی ،سیمانی اجرا کرد تاتمام نما یک رنگ جلوه دهد.
و یا بعد اجرای ابزار های رومی میتوان قسمت هایی از سطح ساده نما را با استفاده ازسیمان شسته اجرا کرد که این هم ضرافت و خوشگلی خودش را دارا است …
گروه نماکاری سیمانکاران با مدیریت آقای حسین زاده با ۱۵ سال سابقه کاری در اجرای انواع نماهای سیمانی ،وسیمان رومی توانسته است طی این سالها کیفیت ،ضرافت و سرعت کار خود را به اثبات برساند.

Nama persiancad.com  - نما سازی سیمانی

لطفا خوب به خاطر داشته باشید بعضی از افراد سود جو با استفاده از طرحهای ما برای خودکسب و کار راه انداخته اند ودر صورت بی کیفت بودن و اجرای نادرست پروژه ها گروه سیمانکاران هیچ مسئولیتی درقبال آنها ندارد.
برای اینکه از کیفیت کار ما مطمعا بشین اول از نزدیک کیفیت کار مارا مشاهده کرده و همچنین از قرادهایی که گروه سیمانکاران با ارگانهایی شخصی ویا دولتی بسته اند دیدن کردین و با توجه به آدرس دقیق پروژه ها و شماره تماس کارفرماهایمان برروی قراردادهایمان بعد از تماس با کارفرما ها ومهندسان پرسوجو کردین از اعتبار و کیفیت وسرعت کارما آگاه شدین …..
در این صورت میتوانید با خیال راحت با ما قرار داد بسته و خاطر جمع بشین که کار شما در اصرع وقت شروع خواهد شد وبا کیفیت تمام وسرعت کار کافی انجام خواهد شد.